Termostat T-Sense (Bluetooth)

Kód: 4200121
1 692 Kč 1 398,35 Kč bez DPH
SKLADEM ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.5.2022

TermostatTsense vypadá a funguje jako tradiční kolečkové termostaty, ale obsahuje Bluetooth 4 pro možnost týdenního programování a nastavování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termostat T-Sense (Bluetooth)

Spotřebitel si dosud musel vybrat mezi cenově dostupnými, spolehlivými a snadno použitelnými knoflíkovými termostaty a drahými, programovatelnými a energeticky úspornými termostaty. Patentované inovační řešení Tsense umožňuje uživatelům programovat  termostat vzhledově a funkčně jednoduchý knoflíkový termostat. Termostat Tsense vypadá a funguje jako tradiční kolečkové termostaty, ale obsahuje rozhraní Bluetooth 4 s možností týdenního programování a nastavování např. i útlumu řízeného nadřazeným systémem přes pilotní vodič. Stažením bezplatné aplikace ecoControl pro Android a iOs) se můžete připojit a zvládnout týdenní plán a nastavení termostatu.

Tsense je cca. o 50% levnější, než průměrný inteligentní termostat na trhu. Šetří tolik energie jako jakýkoli vysoce programovatelný termostat. Je spolehlivý - funguje plně bez potřeby internetového připojení, nemůže být ohrožen prostřednictvím Wi-Fi a otočení číselníku funguje přesně jako váš staromódní termostat. Vaše babička si nevšimne rozdílu oovládání a vaše vnouče to naprogramuje tak, aby šetřilo energii na vytápění.

 Ke standardnímu provozu termostat tuto mobilní aplikaci nepotřebuje, je určena k úpravě parametrů přednastavených z výroby (hodnota teploty ECO, intenzita svícení LED, kalibrace teplotních senzorů) a/nebo nastavení a spuštění termostatu v pokročilém módu (týdenní program). Aplikace ecoControl nevyžaduje uživatelský účet, bluetooth umožňuje spojení s termostatem pouze z bezprostřední blízkosti (dosah cca 3 m). Vzdálené ovládání (internet, mobilní sítě) tento výrobek nepodporuje. Termostat lze spustit a provozovat i zcela bez aplikace ecoControl, v takovém případě však pouze v ZÁKLADNÍM módu a s hodnotami přednastavenými z výroby.

ZÁKLADNÍ MÓD
Termostat se chová jako jednoduchý analogový termostat, s možností řízení útlumu po pilotním vodiči. Po prvním spuštění termostat ověří, zda je připojena podlahová sonda a automaticky zvolí režim Prostor nebo Podlaha. Otočným ovladačem se pak nastavuje komfortní teplota vzduchu nebo podlahy (dle zvoleného režimu). Je-li připojen také pilotní vodič, lze signálem přepínat mezi komfortní a útlumovou (ECO) teplotou. Útlumová teplota je z výroby nastavena na 19 °C, bez mobilní aplikace ji nelze upravit. V základním módu není aktivní ani dotykové tlačítko ECO na otočném ovladači termostatu. Pomocí aplikace ecoControl lze i pro základní mód spustit režim Podlaha+Prostor a nastavit limity pro teplotu podlahy. Otočným ovladačem se v tomto nastavení řídí komfortní teplota vzduchu, limitní teplota podlahy je pevná.

POKROČILÝ MÓD
Pomocí aplikace ecoControl lze vytvořit a nahrát do termostatu týdenní program, kdy termostat automaticky přepíná mezi komfortní a útlumovou teplotou. Změnu teploty lze naprogramovat v každou celou hodinu. Tento režim se nazývá "AUTO" a je při něm aktivováno i dotykové tlačítko ECO na ovladači termostatu. Tlačítko uživateli umožňuje přepnout mimo nastavený program mezi komfortní a útlumovou teplotou, při nejbližší programové změně se ruční zásah anuluje. Datum a čas, nezbytný pro režim AUTO, je v termostatu aktualizován automaticky při každém připojení mobilní aplikace. 

Technická specifikace
Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
Krytí: IP 21
Umístění: KU 68
Délka kabelu: 3m (sonda)
Spínaný proud: 16A/2,5kW
Prostorové čidlo: 5...35 °C
Kabelové čidlo: 3m; 10 kΩ/25 °C
Teplotní útlum: ano
Kontrolka chodu: ano
Vypínač: ano

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení