Termostat T-Sense (Bluetooth)

Kód: 4200121
1 692 Kč 1 398,35 Kč bez DPH
SKLADEM ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
17.6.2024

TermostatTsense vypadá a funguje jako tradiční kolečkové termostaty, ale obsahuje Bluetooth 4 pro možnost týdenního programování a nastavování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termostat T-Sense (Bluetooth)

Spotřebitel si dosud musel vybrat mezi cenově dostupnými, spolehlivými a snadno použitelnými knoflíkovými termostaty a drahými, programovatelnými a energeticky úspornými termostaty. Patentované inovační řešení Tsense umožňuje uživatelům programovat  termostat vzhledově a funkčně jednoduchý knoflíkový termostat. Termostat Tsense vypadá a funguje jako tradiční kolečkové termostaty, ale obsahuje rozhraní Bluetooth 4 s možností týdenního programování a nastavování např. i útlumu řízeného nadřazeným systémem přes pilotní vodič. Stažením bezplatné aplikace ecoControl pro Android a iOs) se můžete připojit a zvládnout týdenní plán a nastavení termostatu.

Tsense je cca. o 50% levnější, než průměrný inteligentní termostat na trhu. Šetří tolik energie jako jakýkoli vysoce programovatelný termostat. Je spolehlivý - funguje plně bez potřeby internetového připojení, nemůže být ohrožen prostřednictvím Wi-Fi a otočení číselníku funguje přesně jako váš staromódní termostat. Vaše babička si nevšimne rozdílu oovládání a vaše vnouče to naprogramuje tak, aby šetřilo energii na vytápění.

 Ke standardnímu provozu termostat tuto mobilní aplikaci nepotřebuje, je určena k úpravě parametrů přednastavených z výroby (hodnota teploty ECO, intenzita svícení LED, kalibrace teplotních senzorů) a/nebo nastavení a spuštění termostatu v pokročilém módu (týdenní program). Aplikace ecoControl nevyžaduje uživatelský účet, bluetooth umožňuje spojení s termostatem pouze z bezprostřední blízkosti (dosah cca 3 m). Vzdálené ovládání (internet, mobilní sítě) tento výrobek nepodporuje. Termostat lze spustit a provozovat i zcela bez aplikace ecoControl, v takovém případě však pouze v ZÁKLADNÍM módu a s hodnotami přednastavenými z výroby.

ZÁKLADNÍ MÓD
Termostat se chová jako jednoduchý analogový termostat, s možností řízení útlumu po pilotním vodiči. Po prvním spuštění termostat ověří, zda je připojena podlahová sonda a automaticky zvolí režim Prostor nebo Podlaha. Otočným ovladačem se pak nastavuje komfortní teplota vzduchu nebo podlahy (dle zvoleného režimu). Je-li připojen také pilotní vodič, lze signálem přepínat mezi komfortní a útlumovou (ECO) teplotou. Útlumová teplota je z výroby nastavena na 19 °C, bez mobilní aplikace ji nelze upravit. V základním módu není aktivní ani dotykové tlačítko ECO na otočném ovladači termostatu. Pomocí aplikace ecoControl lze i pro základní mód spustit režim Podlaha+Prostor a nastavit limity pro teplotu podlahy. Otočným ovladačem se v tomto nastavení řídí komfortní teplota vzduchu, limitní teplota podlahy je pevná.

POKROČILÝ MÓD
Pomocí aplikace ecoControl lze vytvořit a nahrát do termostatu týdenní program, kdy termostat automaticky přepíná mezi komfortní a útlumovou teplotou. Změnu teploty lze naprogramovat v každou celou hodinu. Tento režim se nazývá "AUTO" a je při něm aktivováno i dotykové tlačítko ECO na ovladači termostatu. Tlačítko uživateli umožňuje přepnout mimo nastavený program mezi komfortní a útlumovou teplotou, při nejbližší programové změně se ruční zásah anuluje. Datum a čas, nezbytný pro režim AUTO, je v termostatu aktualizován automaticky při každém připojení mobilní aplikace. 

Technická specifikace
Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
Krytí: IP 21
Umístění: KU 68
Délka kabelu: 3m (sonda)
Spínaný proud: 16A/2,5kW
Prostorové čidlo: 5...35 °C
Kabelové čidlo: 3m; 10 kΩ/25 °C
Teplotní útlum: ano
Kontrolka chodu: ano
Vypínač: ano