Topení do koupelny

Koupelny - prostředí se zvýšenými nároky na tepelný komfort

Vysoké úrovně komfortu lze nejlépe (a s nejnižšími energetickými nároky) dosáhnout topidly s vysokým podílem sálánísálavými (infračervenými) topnými panely. Tato topidla přeměňují elektrickou energii bezeztrátově na tzv. tepelné sálání, do koupelen je tento typ vytápění nejvhodnější volbou. Při požadavku na vysoký výkon v malých rozměrech s důrazem na cenu lze také použít topidla s částečným sálavým podílem - sálavé přímotopy.

Souvislosti:

topení do koupelny

Tepelné sálání (sálavé teplo, infračervené tepelné vlnění) je část spektra elektromagnetického vlnění, které se na teplo přeměňuje po dopadu na pevná tělesa – stavební konstrukce, zařizovací předměty, osoby. Typickým příkladem je sluneční záření nebo sálání ohně. Pro člověka je zdrojem okamžitého pocitu tepla a komfortu. Pro ochlazovaný povrch lidského těla ohřátý předtím teplou sprchou nebo horkou vanou je právě sálavé teplo pocitově nejvhodnější a nejkomfortnější, pro topení do koupelny je tento typ tepla nenahraditelný. Lidský organismus je na příznivé vnímání sálavého tepla evolucí geneticky nastaven, sálavé teplo slunce a ohně nás provází odnepaměti.

 

Požadavky na topení do koupelny můžeme rozdělit na tyto typické skupiny:

 1. 1. hlavní (stálý) zdroj tepla v dobře zateplených stavbách: pro tento účel lze doporučit běžné nízkoteplotní sálavé topné panely - infrapanely. Vydávají příjemné, neagresivní a přesto citelné teplo, instalací na výšku (vertikálně) dosáhnete maximálního přímého "osálání" osob v přímém dosahu infrapanelu do koupelny. Ve velkých koupelnách použijte více zdrojů; tok tepla bude rovnoměrný a komfort neprůstřelný v celém vytápěném prostoru.

 2. 2. hlavní (stálý) zdroj tepla v nezateplených (energeticky náročných) stavbách:  tyto aplikace by vzhledem k energetické náročnosti zpravidla vyžadovaly instalaci více topných panelů, a tím zvýšenou finanční i prostorovou náročnost. Pokud tento případ nastane, doporučujeme pro tento účel sálavé přímotopy, topidla s bezkonkurenčním mixem vlastností "cena/výkon/sálavý podíl/rozměry". V relativně skromných rozměrech umí poskytnout vysoký výkon s podílem sálání i pro koupelny s velkou tepelnou ztrátou.
 1. 3. doplňkové vytápění, např. pro podlahové topení do koupelnypro tuto aplikaci lze v zásadě doporučit topidla, která mohou poskytnout možnost usušení ručníků, županů, prádla... Základní možností je elektrický topný žebřík, klasické dobře známé koupelnové topidlo za velmi přijatelnou cenu, ovšem s minimálním produkčním podílem tepelného sálání. Krásným a funkčním řešením je druhá možnost: instalace infrapanelu do koupelny (keramického nebo skleněného) doplněného o volitelná madla (dvojitá madla nebo i více madel) na sušení ručníků.

 2. 4. poskytnutí krátkodobého subjektivního komfortu v chladných koupelnách, poté vypnutí zdroje nebo udržování zvolené temperační teploty: pro tento účel se nejlépe hodí tzv. vysokoteplotní topný panel neboli infrazářič. Vysoká teplota topných lamel (300-350 st.C) umožňuje "prostřelit" sálavým tokem chladné prostředí a přímým "osáláním" vytvořit pocit komfortu. Jedná se o velmi efektivní způsob podání tepla; tato topidla nepracují ve světelném spektru (nesvítí, nezáří) a na rozdíl od halogenových zářičů jsou bezúdržbová - nemění se topné trubice. Vysokoteplotní infrapanely do koupelny jsou řešením pro nárazové vytápění chladných koupelen např. v nepravidelně obývaných rekreačních objektech. 

Dimenzace topení do koupelny:

topení pro koupelny

Dle tepelné ztráty vypočtené od projektanta stavby, nebo odhadu tepelné ztráty na základě tepelně-izolačních vlastností stavební konstrukce a způsobu užívání, se zvýšením výkonu u nárazového vytápění v rekreačních objektech, přerušovaného topného provozu apod.

 TIP: nástěnné topné panely do koupelny s možností doplnění praktickými nerezovými madly pro sušení ručníků

 

Možné varianty:

 1. SÁLAVÉ TOPNÉ PANELY - INFRAPANELY DO KOUPELNY
 • skleněné topné panely do koupelny - moderní koupelnová klasika - topení do koupelny s luxusním vzhledem, velký výběr výkonů a rozměrů, možnost doplnění držáky ručníků u většiny výkonů - umístění na stěně je s držákem ručníků vhodné pro sušení prádla, je funkční i z hlediska přímého uživatelského komfortu
 • keramické topné panely do koupelny - keramické, skutečně reprezentativní topidlo - dokonalá imitace kamene - výběr z několika barevných variant, možnost doplnění držáky ručníků u většiny rozměrů, velmi rychlý náhřev
 • topné panely s termostatem do koupelny -  sestava infrapanelu s termostatem - konstrukce z odolného ocelového plechu a hladkým omyvatelným povrchem bílé barvy 
 • Skleněné topné panely

  Skleněné koupelnové topné panely

  Z pevného bezpečnostního tvrzeného skla, které má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti

 • Keramické sálavé panely

  Keramické topné panely

  Vyrobeny ze slinuté keramiky, patří mezi materiály s nejvyšší emisivitou, které účinně vytápí s nízkou spotřebou energie

 • Infrapanely s termostatem

  Infrapanely s termostatem

  Infrapanely s termostatem do zásuvky, pro zónový ohřev nebo dosažení tepelného komfortu v koupelnách.

 1. TOPNÉ ŽEBŘÍKY (nízký podíl sálaní), vhodné pro vytápění nebo jako doplněk pro sušení
 • topné žebříky - tradiční praktická koupelnová topidla s výborným poměrem cena/výkon, ve srovnání s topnými (infra) panely mají velmi nízký podíl sálání
 • Topné žebříky do koupelny

  Topné žebříky do koupelny

  tradiční trubková topidla, topný žebřík je zkompletovaný a naplněný provozní kapalinou a připraven pro snadnou instalaci

 1. VYSOKOTEPLOTNÍ INFRA PANELY do koupelny (nárazové vytápění chladných prostor, nepracují ve světelném spektru)
 • vysokoteplotní panely (infrazářiče) - nárazové topení v koupelnách, kde je potřeba rychle dosáhnout dobrého komfortu, jedná se o zářič pracující s povrchovou teplotou lamel 300-350 st.C, tudíž se jeho provoz obejde bez světelných efektů, bezúdržbový provoz s topnými lamelami - není třeba měnit trubice jako u halogenových zářičů
 • Infrazářiče do koupelny

  Skleněné topné infrapanely

  nebodavé středně silné příjemné sálání vhodné pro přerušované vytápění a do chladných koupelen

 1. NÍZKOTEPLOTNÍ TOPNÉ PANELY STROPNÍ (výšku stropu pod 2.5 m konzultujte s odborníkem)
 • produkují příjemné sálavé teplo, instalace na stropě nezabírá místo, vhodné jako trvalý zdroj tepla do koupelen, doprovodný efekt je zvýšení povrchové teploty podlahy
 1. NÍZKOTEPLOTNÍ TOPNÉ PANELY NÁSTĚNNÉ
 • produkují příjemné sálavé teplo, instalací vertikálně na stěně zajistíte maximální tok tepla na uživatele, vhodné jako trvalý zdroj topení do koupelny

Vhodná regulace:

 • Pokojové termostaty s kabelovým propojením

  Pokojové termostaty kabelové

  Termostaty pro instalaci do elektroinstalační krabičky a propojení topidla a termostatu kabelovým vedením včetně WiFi

 • Bezdrátové termostaty

  Bezdrátové termostaty

  Bezdrátové termostaty pro ovládání topidel bez úpravy elektroinstalace, bezdrátový termostat na baterie + přijímač

 • Zásuvkové termostaty

  Zásuvkové termostaty

  Zásuvkové termostaty pro ovládání bez úpravy elektroinstalace zapojením do klasické zásuvky

 • Centrální bezdrátová regulace

  Centrální bezdrátová regulace

  Bezdrátová regulace pro ovládání topidel bez úpravy elektroinstalace a z jednoho místa na displeji jednotky nebo přes WiFi (iOS, Android).

 

 

50 položek celkem

Cena

460114295
1460114295
ECOSUN 500 CR Basalt black, keramický topný infrapanel 500 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
10 164 Kč
9 350,88 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 500 CR Basalt black, výkon 500 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430502
ECOSUN 500 CR Beton, keramický topný infrapanel 500 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
10 164 Kč
9 350,88 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 500 CR Beton, výkon 500 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430518
topny panel mirage 500
​Doprava zdarma instalace na stěnu
10 164 Kč
9 350,88 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 500 CR Mirage, výkon 500 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430534
gr panel 500 black
​Doprava zdarma instalace na stěnu
9 248 Kč
8 508,16 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 500 GR Black, výkon 500 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437615
gr panel 500 mirror
​Doprava zdarma instalace na stěnu
9 248 Kč
8 508,16 Kč / ks

Zrcadlový skleněný topný panel ECOSUN 500 GR Mirror, výkon 500 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437611
gr panel 500 white
​Doprava zdarma instalace na stěnu
9 248 Kč
8 508,16 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 500 GR White, výkon 500 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437612
ECOSUN 500 GS Basalt, sálavý skleněný panel 500 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
7 364 Kč
6 774,88 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 500 GS Basalt (čedičově šedá), výkon 500 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437179
ECOSUN 500 GS Black, sálavý skleněný panel 500 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
7 364 Kč
6 774,88 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 500 GS Black (černá), výkon 500 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437182
GS graphite 500
​Doprava zdarma na stěnu i strop
7 364 Kč
6 774,88 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 500 GS Graphite (Grafitově šedá), výkon 500 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437183
ECOSUN 500 GS Mirror, sálavý skleněný panel 500 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
8 257 Kč
7 596,44 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 500 GS Mirror (zrcadlo), výkon 500 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437184
ECOSUN 500 GS Wine Red, sálavý skleněný panel 500 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
7 364 Kč
6 774,88 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 500 GS Wine Red (vínově červená), výkon 500 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437178
ECOSUN 600 GS Basalt, sálavý skleněný panel 600 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
8 743 Kč
8 043,56 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 600 GS Basalt (čedičově šedá), výkon 600 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437196
ECOSUN 600 GS White, sálavý skleněný panel 600 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
8 258 Kč
7 597,36 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 600 GS Black (černá), výkon 600 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437156
GS graphite 600
​Doprava zdarma na stěnu i strop
8 743 Kč
8 043,56 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 600 GS Graphite (Grafitově šedá), výkon 600 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437198
ECOSUN 600 GS Mirror, sálavý skleněný panel 600 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
9 923 Kč
9 129,16 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 600 GS Mirror (zrcadlo), výkon 600 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437162
ECOSUN 600 GS Platinum Grey, sálavý skleněný panel 600 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
8 743 Kč
8 043,56 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 600 GS Platinum Grey (Šedostříbrná), výkon 600 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437197
ECOSUN 600 GS Wine Red, sálavý skleněný panel 600 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
8 743 Kč
8 043,56 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 600 GS Wine Red (vínově červená), výkon 600 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437195
ECOSUN 700 CR Basalt black, keramický topný infrapanel 700 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
12 405 Kč
11 412,60 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 700 CR Basalt black, výkon 700 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430504
ECOSUN 700 CR Beton, keramický topný infrapanel 700 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
12 405 Kč
11 412,60 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 700 CR Beton, výkon 700 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430520
topny panel mirage 700
​Doprava zdarma instalace na stěnu
12 405 Kč
11 412,60 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 700 CR Mirage, výkon 700 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430536
gr panel 700 black
​Doprava zdarma instalace na stěnu
9 782 Kč
8 999,44 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 700 GR Black, výkon 700 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437625
gr panel 700 mirror
​Doprava zdarma instalace na stěnu
9 782 Kč
8 999,44 Kč / ks

Zrcadlový skleněný topný panel ECOSUN 700 GR Mirror, výkon 700 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437621
gr panel 700 white
​Doprava zdarma instalace na stěnu
9 782 Kč
8 999,44 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 700 GR White, výkon 700 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437622
GS black 850
​Doprava zdarma na stěnu i strop
12 020 Kč
11 058,40 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 850 GS Black (černá), výkon 850 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437158
ECOSUN 850 GS White (mléčně bílá), sálavý skleněný panel 850 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
12 020 Kč
11 058,40 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 850 GS White (mléčně bílá), výkon 850 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437152
gr panel 900 black
​Doprava zdarma instalace na stěnu
12 697 Kč
11 681,24 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 900 GR Black, výkon 900 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437635
gr panel 900 mirror
​Doprava zdarma instalace na stěnu
12 697 Kč
11 681,24 Kč / ks

Zrcadlový skleněný topný panel ECOSUN 900 GR Mirror, výkon 900 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437631
gr panel 900 white
​Doprava zdarma instalace na stěnu
12 697 Kč
11 681,24 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 900 GR White, výkon 900 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437632
ECOSUN 500 GS White (mléčně bílá), sálavý skleněný panel 500 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
7 364 Kč
6 774,88 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 500 GS White (mléčně bílá), výkon 500 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437180
ECOSUN 600 GS White (mléčně bílá), sálavý skleněný panel 600 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
8 258 Kč
7 597,36 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 600 GS White (mléčně bílá), výkon 600 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437150
ECOSUN 1050 CR Basalt black, keramický topný infrapanel 1050 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
13 879 Kč
12 768,68 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 1050 CR Basalt black, výkon 1050 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430506
ECOSUN 1050 CR Beton, keramický topný infrapanel 1050 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
14 295 Kč
13 151,40 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 1050 CR Beton, výkon 1050 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430522
topny panel mirage 1000
​Doprava zdarma instalace na stěnu
13 879 Kč
12 768,68 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 1050 CR Mirage, výkon 1050 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430538
ECOSUN 300 CR Basalt black, keramický topný infrapanel 300 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
6 708 Kč
6 171,36 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 300 CR Basalt black, výkon 300 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430500
ECOSUN 300 CR Beton, keramický topný infrapanel 300 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
6 708 Kč
6 171,36 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 300 CR Beton, výkon 300 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430516
topny panel mirage 300
​Doprava zdarma instalace na stěnu
6 708 Kč
6 171,36 Kč / ks

Keramický infrapanel ECOSUN 300 CR Mirage, výkon 300 W, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5430532
gr panel 300 black
​Doprava zdarma instalace na stěnu
6 590 Kč
6 062,80 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 300 GR Black, výkon 300 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437605
gr panel 300 mirror
​Doprava zdarma instalace na stěnu
6 590 Kč
6 062,80 Kč / ks

Zrcadlový skleněný topný panel ECOSUN 300 GR Mirror, výkon 300 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437601
ECOSUN 300 GR White, sálavý skleněný panel 300 W
​Doprava zdarma instalace na stěnu
6 590 Kč
6 062,80 Kč / ks

Skleněný topný panel ECOSUN 300 GR White, výkon 300 W, z bezpečnostního skla, má nejen dekorativní vzhled, ale také vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437602
ECOSUN 300 GS Basalt, sálavý skleněný panel 300 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
5 581 Kč
5 134,52 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 300 GS Basalt (čedičově šedá), výkon 300 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437186
ECOSUN 300 GS Black (černá), sálavý skleněný panel 300 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
5 581 Kč
5 134,52 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 300 GS Black (černá), výkon 300 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437154
GS graphite 300
​Doprava zdarma na stěnu i strop
5 585 Kč
5 138,20 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 300 GS Graphite (Grafitově šedá), výkon 300 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437188
ECOSUN 300 GS Mirror, sálavý skleněný panel 300 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
6 470 Kč
5 952,40 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 300 GS Mirror (zrcadlo), výkon 300 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437160
ECOSUN 300 GS Platinum Grey, sálavý skleněný panel 300 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
5 581 Kč
5 134,52 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 300 GS Platinum Grey (Šedostříbrná), výkon 300 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437187
ECOSUN 300 GS White, sálavý skleněný panel 300 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
5 581 Kč
5 134,52 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 300 GS White (mléčně bílá), výkon 300 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437148
ECOSUN 300 GS Wine Red, sálavý skleněný panel 300 W
​Doprava zdarma na stěnu i strop
5 581 Kč
5 134,52 Kč / ks

Skleněný infapanel ECOSUN 300 GS Wine Red (vínově červená), výkon 300 W, bezpečnostní sklo, dekorativní vzhled a vynikající technické vlastnosti.

Kód: 5437185
Topný žebřík do koupelny 450x1330
​Doprava zdarma instalace na stěnu
5 393 Kč
4 961,56 Kč / ks

Elektrický topný žebřík do koupelny antracitový KH-E 450x1330 mm 400W.

Kód: 5441436
Topný zebřík do koupelny 450x970 antracit
​Doprava zdarma instalace na stěnu
4 601 Kč
4 232,92 Kč / ks

Elektrický topný žebřík do koupelny antracitový KH-E 450x970 mm 300W.

Kód: 5441432
Topný žebřík do koupelny 600x1330
​Doprava zdarma instalace na stěnu
5 843 Kč
5 375,56 Kč / ks

Elektrický topný žebřík do koupelny antracitový KH-E 600x1330 mm 600W.

Kód: 5441438
Topný žebřík do koupelny 600x970
​Doprava zdarma instalace na stěnu
5 061 Kč
4 656,12 Kč / ks

Elektrický topný žebřík do koupelny antracitový KH-E 600x970 mm 400W.

Kód: 5441434